Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вул. Соборна, 69
(0432) 52-46-15
Пн.- Пт.: 9.00-18.00
Обід 13.00 - 14.00
Сб Нд - вихідні
Час прийому може
бути продовжений за
попередньою домовленістю.

Державна реєстрація бізнесу у Вінниці

  • Як призначити управителя корпоративними правами?
  • Як проводити господарську діяльність юридичної особи, як звітувати перед податковими органами, розпоряджатися рахунками в банку у випадку смерті учасника, на якого було покладено функції керівника, до часу оформлення права на спадкове майно його спадкоємцями?
  • Як отримати частку в статутному капіталі в грошовому еквіваленті або передачею майна у разі виходу зі складу учасників господарського товариства, приватного підприємства, а також отримання майна в рахунок невиплачених дивідендів?
  • Як передати нерухоме майно до складу статутного капіталу господарського товариства?
  • Як відчужити (продати, подарувати) фермерське господарство, сільськогосподарське та приватне підприємство?

На всі ці та на багато інших запитань ви отримаєте відповіді та кваліфіковану допомогу в моїй нотаріальній конторі за особистим зверненням.

За вашим бажанням ви отримаєте «під ключ» реєстрацію бізнесу (підготовка проектів статутних документів з урахуванням всіх новел законодавства та індивідуальності вашого бізнесу та правовідносин між вами як учасниками, засвідчення справжності підписів під всіма документами, що подаються для державної реєстрації (рішення, протоколи, статути, акти приймання-передачі, заяви), проведення державної реєстрації з видачею виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.      

Ключові рекомендації для представників бізнесу щодо протидії рейдерства від МЮУ:

  • Передбачити обов’язковість нотаріального посвідчення договору про відчуження майнових прав або частки в статутному капіталі (для всіх юридичних осіб).
  • За можливості встановити умову про те, що окремі рішення загальних зборів, скажімо, щодо зміни керівника підприємства, мають підписуватися всіма присутніми учасниками (засновниками), а не тільки головою і секретарем, чи головуючим на зборах.
  • Визначити, що підписувати статут у новій редакції має не уповноважена особа, а учасники (засновники) товариства, які голосували за затвердження цього документу.
  • Прописати, що голова загальних зборів має обиратися із числа учасників (засновників) товариства. 
© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом